2020/2021. godina

Rezultati

  1. FK Rtanj – FK Mladost 2:2 (0:1)
  2. FK Slemen – FK Palilulac 1:4 (0:2)
  3. FK Jedinstvo – FK Sloga 2:6 (2:2)
  1. FK Palilulac – FK Mladost 3:2 (1:1)
  2. FK Slemen – FK Rtanj 2:0 (1:0)
  3. FK Sloboda – FK Sloga 7:0 (prekid)

Plejof rezultati

  1. FK Slemen – FK Mladost 2:0 (1:0)
  2. FK Palilulac – FK Rtanj 2:2 (0:1)

Plejaut rezultati

  1. FK Sloboda – FK Jedinstvo 0:1 (0:0)

Slobodan: FK Sloga

  1. FK Sloboda – FK Palilulac 1:2 (0:1)
  2. FK Slemen – FK Sloga 9:0 (3:0)
  3. FK Jedinstvo – FK Mladost 1:1 (0:1)
  1. FK Sloga – FK Jedinstvo 1:2 
  2. FK Palilulac – FK Slemen  1:2 
  3. FK Mladost – FK Rtanj  3:4
  1. FK Sloboda 2013 – FK Mladost  1:5 (0:2)
  2. FK Jedinstvo – FK Rtanj  0:7 (0:3)
  3. FK Sloga – FK Palilulac  1:5 (0:1)

Slobodan: FK Slemen

  1. FK Sloboda 2013 – FK Rtanj  2:2 (2:0)
  2. FK Mladost – FK Slemen  0:1 (0:0)
  3. FK Palilulac – FK Jedinstvo  3:1 (3:1)
Slobodan: FK Sloga
  1. FK Sloga – FK Mladost  5:0 ( 1:0)
  2. FK Slemen – FK Rtanj  7:2 (3:0)
  3. FK Jedinstvo – FK Sloboda  1:5 (1:2)
  1. FK Rtanj – FK Sloga  4:2 (3:0)
  2. FK Mladost – FK Palilulac  1:5 (0:3)
  3. FK Sloboda – FK Slemen  3:5 (2:2)
  1. FK Palilulac – FK Rtanj  8:2 (4:0)
  2. FK Jedinstvo 1952 – FK Slemen  2:5 (1:3)
  3. FK Sloga – FK Sloboda  1:3 (1:0)
  4.  
  1. FK Mladost – FK Jedinstvo  3:1 (0:1)
  2. FK Palilulac – FK Sloboda  7:0 (2:0)
  3. FK Sloga – FK Slemen – službeni rezultat 0:3
  1. FK Rtanj – FK Mladost 2:4 (1:2)
  2. FK Slemen – FK Palilulac  1:4 (1:3)
  3. FK Jedinstvo – FK Sloga  4:2 (4:0)
  4. Slobodan je FK Sloboda
  1. FK Mladost – FK Sloboda  5:4 (1:2)
  2. FK Palilulac – FK Sloga – službeni rezultat  3:0
  3. FK Sokograd – FK Slemen  (prekid u 55. minutu) – službeni rezultat  0:3
  4. FK Rtanj – FK Jedinstvo  5:0 (3:0)
  1. FK Sloboda – FK Rtanj  2:5 (1:2)
  2. FK Sloga – FK Sokograd  3:2 (0:1)
  3. FK Slemen – FK Mladost  3:1 (2:1)
  4. FK Jedinstvo – FK Palilulac  2:4 (1:2)
  1. FK Sloboda – FK Jedinstvo  2:1 (0:1)
  2. FK Mladost – FK Sloga  3:3 (2:1)
  3. FK Sokograd – FK Palilulac  2:2 (1:2)
  4. FK Rtanj – FK Slemen  1:2 (1:0)
  1. FK Sloga – FK Rtanj  1:2 (0:1)
  2. FK Palilulac – FK Mladost  4:2 (1:1)
  3. FK Slemen – FK Sloboda  9:2 (4:1)
  4. FK Jedinstvo – FK Sokograd – službeni rezultat  3:0
  1. FK Mladost – FK Sokograd  1:1 (1:0)
  2. FK Rtanj – FK Palilulac  2:1 (1:1)
  3. FK Sloboda 2013 – FK Sloga  1:4 (0:3)
  4. FK Slemen – FK Jedinstvo 1952  8:0 (4:0)

Tabela

PozicijaNaziv klubaOUBPBNBIDGPGBroj
bodova
1Slemen151302602039
2Palilulac151212562037
3Rtanj15735413824
4Mladost15438324115
5Sloboda14419294813
6Jedinstvo143110185110
7Sloga (-4)14311026446

Delegiranje

FK Palilulac – FK MladostFK Sloboda – FK SlogaFK Slemen – FK Rtanj
Nedelja, 09.05.2021. 17:00h – ŠarbanovacNedelja, 10.05.2021. 17:00h – Sokobanja (SRC)Sreda, 13.05.2021. 17:30h – Sokobanja (SRC)
Glavni sudija: Dutina SpasojeGlavni sudija: Nikolić Nikola (30 km)Glavni sudija: Matejić Aleksandar
Pomoćni sudija 1: Zdravković AleksaPomoćni sudija 1: Milić PetarPomoćni sudija 1: Tomić Bogdan
Pomoćni sudija 2: Stanojević FilipPomoćni sudija 2: Simić LazarPomoćni sudija 2: Marković Nemanja
Delegat: Marković SlavišaDelegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Marjanović Aleksandar (15 km)

Slobodan: FK Sloga

FK Sloboda – FK JedinstvoFK Slemen – FK MladostFK Palilulac – FK Rtanj
Subota, 24.04.2021. 13:00h – Sokobanja (SRC)Nedelja, 25.04.2021. 13:00h – Sokobanja (SRC)Sreda, 28.04.2021. 16:30h – Šarbanovac
Glavni sudija: Nikolić Nikola (30 km)Glavni sudija: Dutina SpasojeGlavni sudija: Matejić Aleksandar
Pomoćni sudija 1: Milojković NikolaPomoćni sudija 1: Zdravković AleksaPomoćni sudija 1: Nikolić Nikola (50 km)
Pomoćni sudija 2: Simić LazarPomoćni sudija 2: Jevtić Milan (25 km)Pomoćni sudija 2: Petrović Aleksa
Delegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Manić VladaDelegat: Marjanović Aleksandar
Posmatrač: Gavrilović Milan
FK Sloboda – FK PalilulacFK Slemen – FK SlogaFK Jedinstvo – FK Mladost
Subota, 17.04.2021. 12:00h – PodinaNedelja, 18.04.2021. 16:30h – PodinaNedelja, 18.04.2021. 16:30h – Mužinac
Glavni sudija: Dutina SpasojeGlavni sudija: Stanojević FilipGlavni sudija: Zdravković Aleksa
Pomoćni sudija 1: Milojković NikolaPomoćni sudija 1: Jevtić MilanPomoćni sudija 1: Nikolić Nikola
Pomoćni sudija 2: Cocojević VeljkoPomoćni sudija 2: Petrović AleksaPomoćni sudija 2: Dutina Spasoje
Delegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Manić VladaDelegat: Trifunović Zvonko
FK Mladost – FK RtanjFK Palilulac – FK SlemenFK Sloga – FK Jedinstvo
Subota, 10.04.2021. 16:30h – ResnikNedelja, 11.04.2021. 16:30h – Bata NoleNedelja, 11.04.2021. 16:30h – Žučkovac
Glavni sudija: Zdravković AleksaGlavni sudija: Matejić AleksandarGlavni sudija: Nikolić Nikola
Pomoćni sudija 1: Dutina SpasojePomoćni sudija 1: Tomić BogdanPomoćni sudija 1: Stanojević Filip
Pomoćni sudija 2: Milojković NikolaPomoćni sudija 2: Jevtić MilanPomoćni sudija 2: Cocojević Veljko
Delegat: Marjanović AleksandarDelegat: Gavrilović MilanDelegat: Manić Vlada
FK Sloboda – FK MladostFK Jedinstvo – FK RtanjFK Sloga – FK Palilulac
Subota, 03.04.2021. 12:00h – Sportski centar PodinaNedelja, 04.04.2021. 16:00h – MužinacNedelja, 04.04.2021. 16:00h – Žučkovac
Glavni sudija: Dutina SpasojeGlavni sudija: Nikolić NikolaGlavni sudija: Milić Petar
Pomoćni sudija 1: Jevtić MilanPomoćni sudija 1: Cocojević VeljkoPomoćni sudija 1: Dutina Spasoje
Pomoćni sudija 2: Petrović AleksaPomoćni sudija 2: Milojković NikolaPomoćni sudija 2: Petrović Aleksa
Delegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Trifunović ZvonkoDelegat: Manić Vlada
FK Sloboda – FK RtanjFK Mladost – FK SlemenFK Palilulac – FK Jedinstvo
Subota, 27.03.2021. 13:00h – Bata NoleSubota, 27.03.2021. 16:00h – ResnikNedelja, 28.03.202. 16:00h – Šarbanovac
Glavni sudija: Stanojević FilipGlavni sudija: Matejić AleksandarGlavni sudija: Dutina Spasoje
Pomoćni sudija 1: Milić PetarPomoćni sudija 1: Nikolić NikolaPomoćni sudija 1: Petrović Aleksa
Pomoćni sudija 2: Petrović AleksaPomoćni sudija 2: Jevtić MilanPomoćni sudija 2: Cocojević Veljko
Delegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Manić VladaDelegat: Marjanović Aleksandar
FK Jedinstvo – FK SlobodaFK Sloga – FK MladostFK Slemen – FK Rtanj
Subota, 07.11.2020. 13:30h – Mužinac Nedelja, 08.11.2020. 13:30h – ŽučkovacNedelja, 08.11.2020. 13:30h – Podina
Glavni sudija: Zdravković AleksaGlavni sudija: Nikolić NikolaGlavni sudija: Dutina Spasoje
Pomoćni sudija 1: Stanojević FilipPomoćni sudija 1: Milojković NikolaPomoćni sudija 1: Jevtić Milan
Pomoćni sudija 2: Simić LazarPomoćni sudija 2: Petrović AleksaPomoćni sudija 2: Simić Lazar
Delegat: Trifunović ZvonkoDelegat: Ognjanović DarkoDelegat: Milovanović Radomir – Leša
FK Mladost – FK PalilulacFK Rtanj – FK SlogaFK Sloboda – FK Slemen
Subota, 31.10.2020. 13:30h – ResnikSubota, 31.10.2020. 13:30h – VrmdžaNedelja, 01.11.2020. 11h – Podina
Glavni sudija: Stanojević FilipGlavni sudija: Marković NemanjaGlavni sudija: Petković Petar
Pomoćni sudija 1: Zdravković AleksaPomoćni sudija 1: Jevtić MilanPomoćni sudija 1: Petrović Aleksa
Pomoćni sudija 2: Milojković NikolaPomoćni sudija 2: Cocojević VeljkoPomoćni sudija 2: Cocojević Veljko
Delegat: Trifunović ZvonkoDelegat: Manić VladaDelegat: Milovanović Radomir – Leša
FK Jedinstvo – FK SlemenFK Sloga – FK SlobodaFK Palilulac – FK Rtanj
Nedelja, 25.10.2020. 13:30h – MužinacNedelja, 25.10.2020. 13:30h – ŽučkovacNedelja 25.10.2020. 13:30h – Podina
Glavni sudija: Stanojević FilipGlavni sudija: Petković PetarGlavni sudija: Matejić Aleksandar
Pomoćni sudija 1: Jevtić MilanPomoćni sudija 1: Nikolić Nikola Pomoćni sudija 1: Tomić Bogdan
Pomoćni sudija 2: Simić LazarPomoćni sudija 2: Cocojević VeljkoPomoćni sudija 2: Petrović Aleksa
Delegat: Marković SlavišaDelegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Gavrilović Milan
FK Mladost – FK JedinstvoFK Palilulac – FK SlobodaFK Sloga – FK Slemen
Subota, 17.10.2020. 14:30h – ResnikNedelja, 18.10.2020. 14:30h – ŠarbanovacNedelja, 18.10.2020. 14:30h – Žučkovac
Glavni sudija: Petković PetarGlavni sudija: Milić PetarGlavni sudija: Manić Vlada
Pomoćni sudija 1: Milojković NikolaPomoćni sudija 1: Cocojević VeljkoPomoćni sudija 1: Jevtić Milan
Pomoćni sudija 2: Dutina SpasojePomoćni sudija 2: Petrović AleksaPomoćni sudija 2: Simić Lazar
Delegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Ognjanović DarkoDelegat: Manić Vlada
FK Rtanj – FK MladostFK Slemen – FK PalilulacFK Jedinstvo – FK Sloga 
Subota, 10.10.2020. 14:30h – Vrmdža Nedelja, 11.10.2020. 14:30h – PodinaNedelja, 11.10.2020. 14:30h – Mužinac
Glavni sudija: Dutina SpasojeGlavni sudija: Stanojević FilipGlavni sudija: Dutina Spasoje
Pomoćni sudija 1: Jevtić MilanPomoćni sudija 1: Milić PetarPomoćni sudija 1: Milojković Nikola
Pomoćni sudija 2: Cocojević VeljkoPomoćni sudija 2: Zdravković AleksaPomoćni sudija 2: Petrović Aleksa
Delegat: Trifunović ZvonkoDelegat: Marjanović AleksandarDelegat: Marković Slaviša
FK Rtanj – FK JedinstvoFK Sokograd – FK SlemenFK Mladost – FK SlobodaFK Palilulac – FK Sloga
Subota, 03.10.2020. 15:00h – Vrmdža Subota, 03.10.2020. 15:00h – PodinaNedelja, 04.10.2020. 15:00h – ResnikNedelja, 04.10.2020. 15:00h – Šarbanovac
Glavni sudija: Milić PetarGlavni sudija: Marković NemanjaGlavni sudija: Stanojević Filip Glavni sudija:
Pomoćni sudija 1: Manić VladaPomoćni sudija 1: Zdravković AleksaPomoćni sudija 1: Jevtić MilanPomoćni sudija 1:
Pomoćni sudija 2: Simić LazarPomoćni sudija 2: Cocojević VeljkoPomoćni sudija 2: Petrović AleksaPomoćni sudija 2
Delegat: Trifunović ZvonkoDelegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Manić VladaDelegat: Gavrilović Milan
FK Sloboda 2013 – FK RtanjFK Slemen – FK MladostFK Sloga – FK SokogradFK Jedinstvo – FK Palilulac
Subota, 26.09.2020. 15:30h – VrmdžaNedelja, 27.09.2020. 15h – PodinaNedelja, 27.09.2020. 15h – ŽučkovacNedelja, 27.09.2020. 16h – Mužinac
Glavni sudija: Nikolić NikolaGlavni sudija: Milić PetarGlavni sudija: Marinković LukaGlavni sudija: Dutina Spasoje
Pomoćni sudija 1: Zdravković AleksaPomoćni sudija 1: Tomić BogdanPomoćni sudija 1: Nikolić NikolaPomoćni sudija 1: Jevtić Milan
Pomoćni sudija 2: Cocojević VeljkoPomoćni sudija 2: Petrović AleksaPomoćni sudija 2: Zdravković AleksaPomoćni sudija 2: Milojković Nikola
Delegat: Manić VladaDelegat: Gavrilović MilanDelegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Ognjanović Darko
FK Sloboda – FK JedinstvoFK Sokograd – FK PalilulacFK Mladost – FK Sloga FK Rtanj – FK Slemen
Petak, 18.09.2020. 16:30h – PodinaSubota, 19.09. 2020. 16h – PodinaSubota, 19.09.2020. 16h – ResnikNedelja, 20.09.2020. 16h – Vrmdža
Glavni sudija: Milojković NikolaGlavni sudija: Milenković AleksandarGlavni sudija: Marinković LukaGlavni sudija: Marković Nemanja
Pomoćni sudija 1: Tomić BogdanPomoćni sudija 1: Dutina SpasojePomoćni sudija 1: Milić PetarPomoćni sudija 1: Nikolić Nikola
Pomoćni sudija 2: Marković NemanjaPomoćni sudija 2: Petrović AleksaPomoćni sudija 2: Simić LazarPomoćni sudija 2: Jevtić Milan
Delegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Manić Vladimir Delegat: Ognjanović Darko
FK Sloga – FK RtanjFK Jedinstvo – FK SokogradFK Slemen – FK Sloboda 2013FK Palilulac – FK Mladost
Subota, 12.09.2020. 16h – ŽučkovacNedelja, 13.09.2020. 14h – MužinacNedelja, 13.09.2020. 16h – PodinaNedelja, 13.09.2020. 16h – Šarbanovac
Glavni sudija: Dutina SpasojeGlavni sudija: Manić VladaGlavni sudija: Gmitrović IvanGlavni sudija: Nikolić Nikola
Pomoćni sudija 1: Milić PetarPomoćni sudija 1: Nikolić NikolaPomoćni sudija 1: Petrović AleksaPomoćni sudija 1: Manić Vlada
Pomoćni sudija 2: Marinković LukaPomoćni sudija 2: Jevtić MilanPomoćni sudija 2: Cocojević VeljkoPomoćni sudija 2: Jevtić Milan
Delegat: Marjanović AleksandarDelegat: Manić VladaDelegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Manić Vlada
FK Rtanj – FK PalilulacFK Mladost – FK SokogradFK Sloboda 2013 – FK SlogaFK Slemen – FK Jedinstvo
Subota, 05.09.2020. 16:30h – VrmdžaSubota, 05.09.2020. 16:30h – PodinaNedelja, 06.09.2020. 11h – PodinaNedelja, 06.09.2020. 16:30h – Podina
Glavni sudija: Dutina SpasojeGlavni sudija: Stanojević FilipGlavni sudija: Petković PetarGlavni sudija: Marinković Luka
Pomoćni sudija 1: Tomić BogdanPomoćni sudija 1: Nikolić NikolaPomoćni sudija 1: Jevtić MilanPomoćni sudija 1: Milić Petar
Pomoćni sudija 2: Simić LazarPomoćni sudija 2: Milojković NikolaPomoćni sudija 2: Petrović AleksaPomoćni sudija 2: Zdravković Aleksa
Delegat: Gmitrović IvanDelegat: Gavrilović MilanDelegat: Manić VladaDeleget: Milovanović Radomir – Leša