Goran Marinković

Prva liga Srbije.

08.10.1969.

Dejan Najdić

Srpska liga Istok

04.10.1974.

Ivica Milojković

Srpska liga Istok.

07.05.1976.

Predsednik

Milan Gavrilović

Srpska liga Istok.

10.02.1983.

Slaviša Marković

Zona Istok.

21.06.1970.

Aleksandar Marjanović

Okružna liga.

02.08.1985.

Darko Ognjanović

Okružna liga.

28.09.1976.

Zvonko Trifunović

Opštinska liga.

07.09.1962.

Vladimir Manić

Opštinska liga.

28.04.1953.

Radomir Leša Milovanović

Opštinska liga Sokobanja.

Darko Pavlović

Opštinska liga Sokobanja.

24.06.1974.