Aleksandar Milenković

sudija 2. kat – Srpska liga Istok.

01.04.1995.

Ivan Gmitrović

19.06.1996. sudija 2. kat – Srpska liga Istok.

31.01.1994.

Andrea Marinković

sudija 2. kat – Zona Istok. Superliga za žene

02.08.1998.

Nemanja Marković

sudija 2. kat – Zona Istok.

23.12.1993.

Aleksandar Matejić

sudija 2. kat – Zona Istok.

09.12.1998.

Bogdan Tomić

sudija 2. kat – Zona Istok.

28.05.1996.

Filip Stanojević

sudija 3. kat – Okružna liga Zaječar.

21.03.2001.

Petar Milić

sudija 3. kat – Okružna liga Zaječar.

21.10.2002.

Aleksa Zdravković

sudija 3. kat – Okružna liga Sokobanja.

26.06.2003.

Nikola Milojković

sudija 3. kat – Okružna liga Zaječar.

10.12.2002.

Spasoje Dutina

sudija 3. kat – Okružna liga Zaječar.

16.11.2002.

Luka Marinković (Goran Marinković)

sudija 3. kat – Okružna liga Zaječar.

04.06.2004.

Lazar Simić

sudija 3. kat – Okružna liga Sokobanja.

10.07.2002.

Milan Jevtić

sudija 3. kat – Okružna liga Sokobanja.

16.08.2000.

Veljko Cocojević

sudija 3. kat – Opštinska liga Sokobanja.

09.02.2004.

Nikola Nikolić

sudija 3. kat – Opštinska liga Sokobanja.

19.12.1998.

Aleksa Petrović

sudija 3. kat – Opštinska liga Sokobanja.

01.02.2003.