2021/2022. godina

Rezultati

  1. FK Jedinstvo – FK Rtanj 0:3
  2. FK Slemen – FK Mladost  1:0 
  3. FK Sloga – FK Sloboda 2013  4:6 
  1. FK Rtanj – FK Slemen  2:0
  2. FK Mladost – FK Sloga  3:2 
  3. FK Sloboda 2013 – FK Palilulac  0:3 

Slobodan: FK Jedinstvo

  1. FK Slemen – FK Jedinstvo  odloženo
  2. FK Palilulac – FK Mladost  2:3 
  3. FK Sloga – FK Rtanj  0:3 

Slobodan: FK Sloboda

  1. FK Jedinstvo – FK Sloga  3:0 
  2. FK Rtanj – FK Palilulac  3:0 
  3. FK Mladost – FK Sloboda  8:0 

Slobodan: FK Slemen

  1. FK Sloboda – FK Rtanj  3:4 (2:3)
  2. FK Sloga – FK Slemen  0:3 
  3. FK Palilulac – FK Jedinstvo  3:0 

Slobodan: FK Mladost

  1. FK Rtanj – FK Mladost  3:0 (0:0)
  2. FK Jedinstvo – FK Sloboda  4:2 (0:1)
  3. FK Slemen – FK Palilulac  4:1 (2:0)
  1. FK Sloboda 2013 – FK Slemen  0:3
  2. FK Mladost – FK Jedinstvo  3:0
  3. FK Palilulac – FK Sloga  3:0

Slobodan: FK Rtanj

Tabela

PozicijaNaziv klubaOUBPBNBIDGPGBroj
bodova
1FK Rtanj 660018318
2FK Slemen 650115315
3FK Mladost640217812
4FK Palilulac 630312119
5FK Jedinstvo 19526 (-2)2047144
6FK Sloboda 6 (-2)1058251
7FK Sloga 6 (-3)006621-3

Delegiranje

FK Mladost – FK RtanjFK Palilulac – FK Slemen 
Subota, 16.04.2022. 16h ResnikNedelja, 17.04.2022. 11h – Šarbanovac
Glavni sudija: Jevtić Milan Glavni sudija: Zdravković Aleksa
Pomoćni sudija 1: Nikolić NikolaPomoćni sudija 1: Simić Lazar
Pomoćni sudija 2: Simić LazarPomoćni sudija 2: Milojković Nikola
Delegat: Trifunović ZvonkoDelegat: Milovanović Radomir – Leša
FK Slemen – FK MladostFK Sloga – FK Sloboda 
Nedelja, 17.10.2021. 12h – PodinaNedelja, 17.10.2021. 15h – Žučkovac
Glavni sudija: Zdravković AleksaGlavni sudija: Simić Lazar
Pomoćni sudija 1: Simić LazarPomoćni sudija 1: Nikolić Nikola
Pomoćni sudija 2: Nikolić NikolaPomoćni sudija 2: Milojković Nikola
Delegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Manić Vlada
FK Rtanj – FK SlemenFK Mladost – FK SlogaFK Sloboda – FK Palilulac
Subota, 09.10.2021. 15h – VrmdžaSubota, 09.10.2021. 15h – ResnikNedelja, 10.10.2021. 15h – Podina
Glavni sudija: Nikolić NikolaGlavni sudija: Manić VladaGlavni sudija: Manić Vlada
Pomoćni sudija 1: Jevtić MilanPomoćni sudija 1: Zdravković Aleksa
Pomoćni sudija 2: Milojković Nikola
Delegat: Trifunović ZvonkoDelegat: Manić VladaDelegat: Milovanović Radomir – Leša
FK Slemen – FK JedinstvoFK Palilulac – FK MladostFK Sloga – FK Rtanj
OdloženoNedelja, 03.10.2021. 15:30 hNedelja, 03.10.2021. 15:30 h
Glavni sudija: Manić VladaGlavni sudija: Marjanović Aleksandar
Pomoćni sudija 1: Manić VladaPomoćni sudija 1: Marjanović Aleksandar
Pomoćni sudija 2: Manić VladaPomoćni sudija 2: Marjanović Aleksandar
Delegat: Manić VladaDelegat: Marjanović Aleksandar
FK Jedinstvo – FK SlogaFK Mladost – FK SlobodaFK Palilulac – FK Jedinstvo
Subota, 25.09.2021. 15:30h – MužinacSubota, 25.09.2021. 15:30h – ResnikSubota, 25.09.2021. 15:30h Vrmdža
Glavni sudija: Jevtić MilanGlavni sudija: Simić LazarGlavni sudija: Matejić Aleksandar
Pomoćni sudija 1: Stanojević FilipPomoćni sudija 1: Zdravković AleksaPomoćni sudija 1: Nikolić Nikola
Pomoćni sudija 2: Milić PetarPomoćni sudija 2: Milojković NikolaPomoćni sudija 2: Manić Vlada
Delegat: Trifunović ZvonkoDelegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Manić Vlada
FK Sloboda – FK RtanjFK Sloga – FK SlemenFK Palilulac – FK Jedinstvo
Subota, 18.09.2021. 16h – PodinaNedelja, 19.09.2021. 16h – ŽučkovacNedelja, 19.09.2021. 16h – Šarbanovac
Glavni sudija: Stanojević FilipGlavni sudija: Jevtić MilanGlavni sudija: Matejić Aleksandar
Pomoćni sudija 1: Manić VladaPomoćni sudija 1: Manić VladaPomoćni sudija 1: Marjanović Aleksandar
Pomoćni sudija 2: Milojković NikolaPomoćni sudija 2: Simić LazarPomoćni sudija 2: Zdravković Aleksa
Delegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Manić VladaDelegat: Marjanović Aleksandar
FK Rtanj – FK MladostFK Jedinstvo – FK SlobodaFK Slemen – FK Palilulac
Subota, 11.09.2021. 16:30h – VrmdžaNedelja, 12.09.2021. 16:30h – MužinacNedelja, 12.09.2021. 16:30h – Podina
Glavni sudija: Zdravković AleksaGlavni sudija: Manić VladaGlavni sudija: Tomić Bogdan
Pomoćni sudija 1: Milojković NikolaPomoćni sudija 1: Manić VladaPomoćni sudija 1: Milenović Milan
Pomoćni sudija 2: Cocojević VeljkoPomoćni sudija 2: Manić VladaPomoćni sudija 2: Jevtić Milan
Delegat: Trifunović ZvonkoDelegat: Manić VladaDelegat: Milovanović Radomir – Leša
FK Sloboda – FK SlemenFK Mladost – FK JedinstvoFK Palilulac – FK Sloga
Subota, 04.09.2021. 17:00h – Sportski centar PodinaSubota, 04.09.2021. 17:00h – ResnikNedelja, 05.09.2021. 17:00h – Šarbanovac
Glavni sudija: Jevtić MilanGlavni sudija: Zdravković AleksaGlavni sudija: Nikolić Nikola
Pomoćni sudija 1: Marković NemanjaPomoćni sudija 1: Nikolić NikolaPomoćni sudija 1: Manić Vlada
Pomoćni sudija 2: Stanojević FilipPomoćni sudija 2: Milojković NikolaPomoćni sudija 2: Cocojević Veljko
Delegat: Milovanović Radomir – LešaDelegat: Marjanović AleksandarDelegat: Manić Vlada